BELLASH Logo

Szkolenia

Szkolenia prowadzone są pod patronatem marki lashlash i sparklelashes.

Metoda Podstawowa 1:1

Szkolenie prowadzę tylko w systemie dwudniowym, po obserwacji wielu kursantek uznałam, że ilość materiału jak na pierwszy raz jest zbyt duża do ogarnięcia dla laika w jeden dzień by zapewnić 100% satysfakcji ze szkolenia. Każdy dzień szkoleniowy to ok 6h. Pierwszy dzień poświęcamy na teorię, dokładne omówienie pracy stylistki rzęs, wszystkie zasady oraz przeciwwskazania do podjęcia się zabiegu. Następnie przechodzimy do ćwiczeń „na sucho” i uczymy się złapać rzęsę, odpowiednio pracować z klejem oraz separować. Drugi dzień pracujemy już na modelce i podczas pracy dopracowujemy technikę, poprawiamy na bieżąco błędy, ułożenie. Przekazuje wskazówki i pomagam w ułatwieniu sobie pracy na codzień z klientką.

Light Volume 2-5D

Szkolenie light volume kierowane jest do osób które ukończyły już szkolenie podstawowe. W pierwszej kolejności skupiamy się na teorii gdzie przypominamy podstawowe zagadnienia ze stylizacji rzęs, poznajemy materiały potrzebne do wykonywania aplikacji objętościowych i ich charakterystykę. Następnie praktyka „na sucho”, ćwiczenie tworzenia kępek różnymi metodami i różnymi narzędziami. Ostatni krok to praktyka na modelce, wyklejenie aplikacji. Szkolenie dwudniowe zarówno indywidualne jak i grupowe to 12h (4h teoria i 8h praktyka).

Mega Volume 6-12D

Strona w budowie

Perfekcyjne modelowanie

Strona w budowie

Efekt Kim Kardashian

Strona w budowie

Perfekcyjna Kępka

Strona w budowie

Dofinansowanie

1

Dofinansowanie dla właścicieli firm, pracowników lub osób bezrobotnych.

2

Sprawdź czy kwalifikujesz się na aktualny nabór w lokalnym UP lub u Operatora BUR.

3

Przyjdź na szkolenie dofinansowane nawet w 100%

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.18/00017/2019 oraz do Bazy Usług Rozwojowych, posiadamy Certyfikat ISO 29990:2010.