Dofinansowanie szkoleń

Dlaczego warto korzystać z dofinansowań? 

Ponieważ dobre szkolenie nie jest tanie, a dofinansowanie może wynosić nawet 100% 

Na cenę szkolenia składa się kilka czynników. Po pierwsze jest to doświadczenie instruktora, dobry instruktor rozwija się cały czas, bierze udział w eventach branżowych, ma cały czas kontakt z klientem jako stylistka.

Podczas szkolenia powinny być zapewnione materiały takie jak skrypt szkoleniowy, prezentacja multimedialna, która wraz z rozwojem branży powinna być na bieżąco aktualizowana.

Prawdziwy instruktor nie kończy na samym szkoleniu. Kursantka otrzymuje dostęp do zamkniętych grup, na których może cały czas liczyć na pomoc instruktorów powiązanych z marką lashlash i sparkle.

Skąd pozyskać środki na szkolenie?

URZĄD PRACY

UP może dofinansować szkolenie osobie bezrobotnej lub zagrożonej utratą pracy. Z dofinansowań UP mogą skorzystać również właściciele firm i/lub ich pracownicy. Wystarczy telefonicznie lub osobiście zapytać w swoim Powiatowym Urzędzie Pracy o aktualne programy dofinansowań szkoleń. 

Nasza firma jest wpisana do RIS pod numerem 2.18/00017/2019

PARP/BUR

Szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych dofinansowane są w zależności od aktualnych programów Operatora pod którego podlegasz. Swojego Operatora możesz znaleźć przez stronę PARP 

Nasza firma jest wpisana do BUR oraz posiada certyfikat ISO 29990:2010

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Strażacka 25D

35-312 Rzeszów

+48 782 261 798