SZKOLENIA

Podstawowe 1:1

Szkolenie podstawowe prowadzę tylko w systemie dwudniowym (po obserwacji wielu kursantek uznałam, że ilość materiału jak na pierwszy raz jest zbyt duża do ogarnięcia dla laika w jeden dzień) by zapewnić 100% satysfakcji ze szkolenia. Każdy dzień szkoleniowy to ok 6h. Pierwszy dzień poświęcamy na teorię, dokładne omówienie pracy stylistki rzęs, wszystkie zasady oraz przeciwwskazania do podjęcia się zabiegu. Następnie przechodzimy do ćwiczeń „na sucho” i uczymy się złapać rzęsę, odpowiednio pracować z klejem oraz separować. Drugi dzień pracujemy już na modelce i podczas pracy dopracowujemy technikę, poprawiamy na bieżąco błędy, ułożenie. Przekazuje wskazówki i pomagam w ułatwieniu sobie pracy na codzień z klientką. W cenie szkolenia otrzymuje Pani także dożywotni rabat 10% na zakupy w sklepie lashlash.pl oraz sparklelashes.pl, dostęp do zamkniętych grup wsparcia dla kursantek (m.in. grupa na której obecni są wszyscy instruktorzy lash lash), pomoc instruktora na każdym etapie rozwoju, obszerny skrypt na własność oraz drobny upominek od firmy.

Light Volume 2-5D

Szkolenie light volume kierowane jest do osób które ukończyły już szkolenie podstawowe. W pierwszej kolejności skupiamy się na teorii gdzie przypominamy podstawowe zagadnienia ze stylizacji rzęs, poznajemy materiały potrzebne do wykonywania aplikacji objętościowych i ich charakterystykę. Następnie praktyka „na sucho”, ćwiczenie tworzenia kępek różnymi metodami i różnymi narzędziami. Ostatni krok to praktyka na modelce, wyklejenie aplikacji. Szkolenie indywidualne jednodniowe to 8h (3h teoria, 5h praktyka), szkolenie dwudniowe zarówno indywidualne jak i grupowe to około 12h (4h teoria i 8h praktyka). Po szkoleniu otrzymuje Pani 2 imienne certyfikaty, stały rabat 10% do sklepu lashlash i sparkle, wsparcie szkoleniowca po szkoleniu oraz dostęp do zamkniętych grup dla kursantów lash lash.

Mega Volume 6-12D

Szkolenia mega volume (objętości 6-12D) skierowane są do osób zaawansowanych w stylizacji rzęs. Szkolenie zaczynamy od przypomnienia wiadomości i podstawowych zagadnień z zakresu stylizacji. Omawiamy również budowę idealnej kępki mega volume, dobór stylizacji do klienta (aż 8 różnych modelowań), rzędowość, zastosowanie rzęs kolorowych. Jako dodatek omawiamy również efekt eyelinera. Kursanci mają możliwość zapoznania się z produktami marki lash lash i sparkle, przetestowania różnych pęset, poznania zasad pracy z naszymi klejami. Następnie praktykujemy tworzenie idealnego wachlarza, trenujemy odpowiednie nawyki w pracy z klejem. Następnie wyklejenie modelki w 100% - podczas pracy dopracowujemy technikę, poprawiamy na bieżąco błędy, korygujemy postawę przy stanowisku. Podczas części praktycznej przekazuję wiele przydatnych tricków które przez lata doświadczenia pomagały mi w dążeniu do perfekcyjnej aplikacji.

DOSZKOLENIA

Dla osób, które ukończyły szkolenie objętościowe

Perfekcyjne modelowanie

Doszkolenie dedykowane stylistkom, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę na temat modelowania, zagłębić tajniki idealnego mapowania, poznać nowe stylizacje, nauczyć się doboru odpowiedniego modelowania do kształtu oczu, parametrów twarzy klientki. Na szkoleniu przedstawiamy aż 8 różnych stylizacji oraz omawiamy przypadki w jakich je stosujemy. Pracujemy na modelce. Szkolenie zakończone certyfikatem.

Efekt Kim Kardashian

Czym jest efekt Kim Kardashian? Jest to stylizacja przypominająca rzęsy na pasku, dająca złudzenie nierównej, poszarpanej linii. Klientki doceniają ten typ modelowania za naturalność inspirowaną wyglądem celebrytki Kim Kardashian. Szkolenie z efektu Kardashian kierowane jest do osób, które ukończyły szkolenie objętościowe i chciałyby wzbogacić swoje usługi o modny dodatek. Podczas zajęć omawiamy 7 schematów stwarzające różne formy tego efektu. Pracujemy na modelce. Szkolenie zakończone certyfikatem.

Perfekcyjna kępka (warsztat)

Warsztaty Perfekcyjna Kępka to ok 1h teorii (omówienie produktów, preparaty potrzebne do aplikacji i ich rola, błędy, anatomia perfekcyjnego wachlarza). Następnie pokaz jak tworzę kępkę i sprawdzenie umiejętności grupy. Następnie ćwiczenia na gąbeczce ok. 4h. Na warsztatach możliwość przetestowania ok 20 różnych pęset firmy lash lash i sparkle, wszystkie serie rzęs, kleje, preparaty. Szkolenie zakończone wydaniem 2 imiennych certyfikatów.

Kontakt

Strażacka 25D

35-312 Rzeszów

+48 782 261 798